Xmarton nabízí dálkové ovládání vašeho auta

Reklama

Česká společnost Xmarton po dvou letech vývoje představuje chytrou krabičku do auta, díky níž můžete ovládat elektrickou výbavu, pořídíte statistiky jízd a získáte další funkce.

Xmarton je kompletní řešení v podobě krabičky, kterou připojíte k vašemu automobilu přes sběrnice, nikoliv klasický OBD konektor. Prostřednictvím bluetooth a počeštěná mobilní aplikace pro Android a iOS získáte přístup k systémům auta. Zařízení má atest o technické způsobilosti od Ministerstva dopravy ČR.

Xmarton na zařízení pracoval od 2015, nyní dokáže mnohé – ovládat elektrická okénka, zámky dveří a kufru, spouštět blinkry, bezpečnou imobilizaci. Mobilní aplikace vyžaduje datové přenosy, spojení s krabičkou v autě je řádně šifrováno a zabezpečeno. Seznam podporovaných aut najdete na jejich webu,  převažují škodovky a Volkswageny. Pokud tam svoje auto nenajdete, kontaktujte podporu a ta vám může nabídnout řešení. Instalace krabičky probíhá ve 12 autorizovaných servisech napříč ČR a SR.

Xmarton doprovází příslušný portál na webu, kde lze konfigurovat účet, sledovat historii, přidělovat práva ostatním atp. Z mobilní aplikace pak auto ovládáte přímo, do mobilu také přijde upozornění na manipulaci s autem atp.

 

Reklama