Za dobití kreditu u O2 výlet na Olympiádu

Reklama

Pokud v rámci velikonočního období od 5. do 15. dubna dobijete u O2 kredit, získáte najednou hned dvě odměny z programu Odměna za dobití. Kromě toho budete soutěžit o výlet pro dva na Olympiádu v Londýně.

Základní podmínkou je dobít kredit (libovolnou částkou) v uvedeném období 5.-15. dubna letošního roku. Za to dostanete od operátora unikátní kód, který musíte zadat na webu www.odmenazadobiti.cz. Tím okamžitě vstoupíte do hry hned o dvě odměny, mezi něž patří například volné minuty a SMS v síti O2 nebo slevy na nákupy u partnerů. Získat lze také věcné ceny jako je notebook Sony Vaio nebo herní konzole PlayStation.

Pokud se zákazník po dobití zaregistruje, vstupuje také do tipovací soutěže o Hlavní odměnu. Tou je v dubnu letecký zájezd pro dva na Olympijské hry v Londýně pro dva včetně kapesného 200 liber a kompletní oficiální kolekce olympijského týmu od firmy Alpine Pro.

V rámci velikonočního šílenství se možnost vyhrát Hlavní odměnu zdvojnásobuje. Každý, kdo si dobije, může tipovat dvakrát, a při dobití za více než 400 Kč dokonce čtyřikrát.

Zájezd zahrnuje leteckou dopravu z Prahy do Londýna a zpět včetně letištních poplatků, 2 noclehy se snídaní, transfery z letiště do hotelu a zpět na letiště, 3 vstupenky na sportoviště, 2 vstupy do Českého domu, drobný dárek s oficiální tematikou, asistenci průvodce, komplexní cestovní pojištění a zákonné pojištění proti úpadku CK.

Součástí hlavní výhry je i oficiální vybavení složené z bundy, kalhot, trička, bot, tašky, batohu, organizéru, kšiltovky, šátku 8 v 1, brýlí, peněženky, obalu na telefon, pláštěnky, hrnečku a láhve na pití, to vše pro oba účastníky.

Reklama