Za jedničky mobil! A za dvojky taky…

Reklama

Závěr školního roku se neúprosně blíží, a pokud si lámete hlavu, co koupit potomkovi za odměnu, na posezení v cukrárně zapomeňte. Kupte mu mobil!

Studijní výkony by měly být náležitě oceněny, ať už jsou jakékoliv. Abychom vám usnadnili rozhodování, jaký mobil koupit, připravili jsme tipy rozdělené podle studijních typů.

Po klepnutí na název mobilu zobrazíte recenze s podrobnými informacemi.

Pro jedničkáře

Supervýkonní žáci zaslouží supervýkonné stroje. Nechte jejich prsty klouzat po velkých dotykových displejích, opájet se výkonem vícejádrových procesorů a plynulostí grafiky ve hrách. Ovšem pozor, aby jedničkář nedostal lepší mobil než má hlava rodiny!

Samsung Galaxy S II

Sony Xperia S

HTC One X

Pro dvojkaře

Chvalitebný výkon budiž pochválen kvalitním mobilem. Na řadu opět může přijít dotykový přístroj s elegantním designem. Nechte potomka vybrat barvu mobilu!

Nokia Lumia 610

Nokia Lumia 710

Huawei Honor

Motorola Motoluxe

HTC Sensation XE

Pro trojkaře

Dobrý mobil bude dostatečnou odměnou, solidní výdrž, slušný dotykový displej, koupí tohoto mobilu už neutratíte zbytečně moc peněz. Ať má dítko motivaci se zlepšovat k lepšímu stroji!

Sony Xperia Mini

Huawei Ideos X3

Samsung Galaxy Y

Nokia Asha 300

Pro čtyřkaře

Nový mobil kupte jedině v případě, že dítěti dosluhuje stávající. I tak volte uváženě, telefon je přece hlavně pro volání a posílání SMS, netřeba datových spojení, dotykových vymožeností.

Aligator D100

Aligator A350

Pro propadlíky

Běžte do bazaru a kupte první, co vám padne do ruky. Na nabíječku ať si dítě utíká vydělat na brigádu do samoobsluhy.

Reklama