Za kokosovou podprsenku sleva 1 500 Kč na nový iPhone

Reklama

Dnes se začne prodávat nový iPhone. Vodafone nabízí slevu za černobílý oděv, T-Mobile vyslal do ulic několik běžců s poukazy na iPhone a navíc dá slevu každému, kdo přijde na půlnoční zahájení prodeje v alespoň částečném havajském kostýmu.

Kromě T-Runu, o kterém jsme vás již informovali, nabízí T-Mobile slevu na půlnoční prodej. Kdo neuspěje dnes odpoledne, má šanci si iPhone 5 koupit v prodejně na Národní třídě za cenu jinde nevídanou.

Každý zákazník, který dorazí v noci ze 27. na 28. září do značkové prodejny na pražské Národní třídě oblečen v havajském stylu nebo s sebou bude mít havajskou rekvizitu, získá při uzavření smlouvy slevu na nový iPhone.

To nejlepší má T-Mobile přesně v duchu svých zásad pro své zákazníky. Ti totiž dostanou slevu na nový iPhone 5 ve výši 1500 korun. Nový iPhone s kapacitou 16 GB tak budou moci pořídit již od 6 599 Kč! Ti, kteří budou uzavírat novou smlouvu, ušetří 500 korun.

Akce platí pouze pro noční prodej, který se uskuteční ze 27. na 28. září v pražské Značkové prodejně T-Mobile na Národní třídě. Havajskému stylu se meze nekladou, počítá se třeba košile, ukulele, surfařské prkno, neopren, věnec květin na krk, podprsenka z kokosu, sukýnka z trávy atd.

Reklama