Za používání Můj Vodafone dostanete hudbu, filmy nebo časopisy

Reklama

Vodafone chce zlepšit využívání samoobslužné aplikace Můj Vodafone. Každému, kdo do ní vstoupí v prosinci a v lednu, daruje sto bodů na stahování obsahu v tzv. Vodafone galerii. Můj Vodafone je k dispozici zdarma pro různé systémy.

Aplikace Můj Vodafone se stala aplikací roku 2014 v kategorii Klientský servis. Díky ní mohou zákazníci sami a přehledně sledovat vyúčtování, platby, aktuální útratu, čerpání volných jednotek, informace o svém tarifu nebo možné reklamace. Tato aplikace je zdarma na www.vodafone.cz/app a mohou si ji stáhnout vlastníci telefonů s operačním systémem Android, iOS i Windows Phone.

Za její opakované použití v průběhu prosince a ledna nyní Vodafone nabízí svým zákazníkům vánoční dárek. Stačí, když se alespoň jednou v průběhu letošního prosince a jednou v lednu příštího roku přihlásí do aplikace Můj Vodafone. Operátor jim za to nabídne 100 bodů pro libovolné použití ve Vodafone galerii, ta nabízí tisk, hudební alba, aplikace nebo audioknihy.

Do této galerie lze vstoupit prostřednictvím webové adresy www.vodafone.cz/galerie pomocí telefonního čísla nebo automaticky přes vlastní mobilní telefon.

Reklama