Zabalit do skla, prosím: Kazam Tornado 348 [preview]

Reklama

Britský výrobce Kazam se na českém trhu hodlá uchytit dalším telefonem. Jedná se o extrémně tenký přístroj obalený sklem, Kazam Tornado 348. Podívejte se na pár základních informací.

Tloušťka telefonu Kazam Tornado 348 činí pouhých 5,15 mm, ručička váhy se pak zastavila na hodnotě 95,5 g. Tělo přístroje je tvořeno pevnou slitinou hliníku a hořčíku, z obou stran ho chrání tenká vrstva tvrzeného skla Gorila Glass.

Kazam_Tornado_348_02 Kazam_Tornado_348_03

Osmijádrový procesor, který se uvnitř tenkého těla skrývá, tepe na frekvenci 1,7 GHz. To je více než dost pro potřeby operačního systému Android 4.4 (KitKat), který se může roztahovat v 1 GB paměti RAM a ukládat výsledky své práce do 16GB uživatelského úložiště. Displej má úhlopříčku 4,8″, používá technologii AMOLED a nabídne rozlišení HD.

Kazam_Tornado_348_01Kazam_Tornado_348_04

Hlavní fotoaparát má rozlišení 8 Mpx a je doplněn přisvětlovací diodou, čelní kamera pak snímá v rozlišení 2 Mpx. Zajímavá je také podpora rychlých datových sítí LTE a bezkontaktních plateb NFC. Kazam nabízí záruku na rozbití displeje. Pokud svůj přístroj zaregistrujete na webových stránkách, můžete si kdykoliv v průběhu prvního roku nechat zdarma vyměnit displej nebo krycí sklo. Nezáleží přitom na tom, jakým způsobem se vám ho podařilo rozbít.

Kazam_Tornado_348_05    Kazam_Tornado_348_06

Do českých obchodů dorazí Kazam Tornado 348 na začátku prosince. V prodeji bude za předpokládanou doporučenou cenu 6 999 Kč. K dispozici bude postupně v elegantní černé barvě nebo v bílé s kovovým rámečkem v odstínu champagne.

Reklama