Zabavte děti mobilem! Mega přehled her a aplikací

Reklama

Děti mobily milují, snadno je ovládají a rády si s nimi hrají. Připravili jsme velký přehled aplikací a her, které je spolehlivě zabaví a vy budete mít čas na sebe. Máme tipy pro Android, iOS i Windows Phone!

Kapitoly článku:

  1. Puzzle Trains – skládejte vláčky!
  2. Drawbuntings – kreslení na displeji
  3. Rozpustilé básničky, ZOO animals for kids, LEGO App4+
  4. Chrastítko – zábava pro nejmenší
  5. Chytni Svojdu!
  6. Unlock – zábava nejen pro děti!

Puzzle Trains – skládejte vláčky!

Čeští vývojáři přináší zajímavou hru, v níž se vše točí kolem mašinek a vagónků. Účelem hry je nejdříve tyto objekty správně složit, odměnou jsou animace doplněné o zvuky opravdového vlaku. V současné době je hra Puzzle Trains ke stažení na iTunes, objeví se brzy pro Android.

PuzzleTrains_7PuzzleTrains_1 PuzzleTrains_5 PuzzleTrains_2

Hra se dělí na placenou a neplacenou část, i verze zdarma pro zabavení na nějakou dobu určitě postačí. Hlavní nabídka hry jasně ukazuje, že zdarma je složení dvou vlaků, další soupravy nutno dokoupit, stojí už od 0,99 dolaru.

PuzzleTrains_4 PuzzleTrains_6 PuzzleTrains_8 PuzzleTrains_9

Po výběru vlaku se začíná nejprve u skládání mašinky. Na první pohled je zřejmé, že hra dostala originálně nakreslené objekty a tak je to příslušně „dětsky“ milé. Ze zásoby dílů ve spodní části je stačí jednoduše tahy prstu dávat k sobě, při těsném přiblížení se přitahují a spojují. I když tu chybí předloha mašinky, složení sedmi dílů není nijak obtížné.

Po složení mašinky se rozjede, zahouká a začne kouřit z komína. K mašince lze přidat vagónky stejným způsobem, vlak se opět spojí a rozjede. První vlak může mít až čtyři různé vagónky, druhý pak tři. Hra se nejlépe hraje na iPadu, ale ani na menším displeji nepřijdete o přehlednost při skládání.

  • Operační systém: iOS
  • Cena: zdarma, poté za vlaky od 0,99 dolaru
  • Odkaz ke stažení: iTunes

Reklama