Zabavte děti mobilem! Mega přehled her a aplikací

Reklama

Kapitoly článku:

  1. Puzzle Trains – skládejte vláčky!
  2. Drawbuntings – kreslení na displeji
  3. Rozpustilé básničky, ZOO animals for kids, LEGO App4+
  4. Chrastítko – zábava pro nejmenší
  5. Chytni Svojdu!
  6. Unlock – zábava nejen pro děti!

Unlock – zábava nejen pro děti!

Hra Unlock pro systém iOS procvičí vaši prostorou a kombinační představivost. S pomocí obou totiž budete muset najít správné řešení pro rozložení stále složitějších objektů, které vidíte na následujících obrázcích. Ze začátku to jde snadno, stačí si předmět zběžně prohlédnout a zkusit zatáhnout za jednotlivé plošiny, řešení většinou najdete velmi snadno. Postupně ale začne přituhovat a rozložení bude stále komplikovanější.

Budete muset nejprve lehce pohnout jednou částí a pak teprve zbytkem, prodlužovat se bude celková doba nutná k vyřešení. A čas je v tomto případě velmi důležitý. Čím rychlejší budete, tím lepšího hodnocení můžete dosáhnout.

Ovládání je vcelku jednoduché, i když vás občas trochu pozlobí. Jedním prstem vždy předmětem otáčíte. Abyste ale pohnuli jeho jednotlivými částmi, musíte si jej nejprve přidržet druhým prstem. To je oboje jednoduché, potíže ale občas dělá správně se trefit, abyste skutečně pohnuli tím, čím chcete a ještě ve správném směru.

Pro případ, že byste nevěděli jak dál, hra vám nabízí dvě nápovědy, doporučuji si je ale nechat až na dobu, kdy začne opravdu přituhovat. V první části na vás čeká dvacet levelů, teprve poté se vám otevře možnost hrát další. Podle obrázku to navíc vypadá, že další úrovně autoři chystají. Snad budou stejně zábavné jako ty dosavadní.

Reklama