Zachraň šneka: nažhavte mozek u vody [hra]

Reklama

Logické hra z českého vývojářského studia umí zaujmout ručně kreslenou grafikou a skvělou hratelností. Hru si naplno užijí děti i dospělí!

ZachranSneka_1ZachranSneka_2

Zachraň šneka je bezplatná hra pro vaše telefony a tablety s Androidem, ke stažení je také pro zařízení s iOS. Po spuštění se rovnou pusťte do hraní, je to opravdu jednoduché. Hra se skládá z 24 levelů ve třech úrovních, hrát je můžete postupně, abyste si zvykli na logiku a styl hraní.

ZachranSneka_3ZachranSneka_4

Vaším úkolem je ochránit šneka nebo více šneků přes sprškou kamenů nebo paprsky slunce, které se objeví po uplynutí časového limitu. Prostředí hry je vybaveno odpovídající fyzikou předmětů, takže kulaté věci se kutálejí, předměty padají dolů, odráží se apod. Zájmu neujde ručně provedená grafika, občas se u šneků objevují hlášky v bublinách, ať už jde o povzbudivá slova nebo nadávky.

ZachranSneka_7ZachranSneka_6ZachranSneka_5

Postupně tak budete spouštět velké knoflíky, tužky, solničky a další předměty tak, aby se vaši šneci ukryli. Většinou je potřeba hrát level vícekrát, jelikož časový limit pár sekund uplyne jako nic. Součástí hry jsou jednoduché zvuky, které lze hned vypnout. Každý level můžete hrát stále dokola, stačí použít tlačítko vlevo dole.

 

Reklama