Zákazníci O2, běžte se koupat s 30% slevou

Reklama

V rámci věrnostního klubu O2 Extra připravil operátor pro své zákazníky skvělou slevu ve výši 30 %. Uplatnit ji můžete v mnoha akvaparcích a koupalištích po celé České republice. Podrobný seznam i způsob získání najdete uvnitř článku.

Sleva platí pro všechny aktivní zákazníky O2, což jsou takoví, kteří aspoň jednou provedli ze své karty placenou službu (hovor, SMS, data apod.) a nebyla jim v uplynulém období zablokována. Je přitom jedno, jestli se jedná o zákazníky s paušálním programem nebo předplacenou kartou.

Slevu je možno uplatnit v následujících koupalištích: AQUA Park Špindlerův Mlýn, Aquapark Olešná, CPA Delfín Uherský Brod, Frymburk Wellness hotel, Aquapark Kravaře, THERMAL-Karlovy Vary, Městská plovárna Luhačovice, Vodní Ráj Jihlava, Aquaforum Františkovy Lázně, AQUACENTRUM Jičín, Aquapark Horažďovice, Aquacentrum Pardubice, Aquapark Beroun, Aquapark Kladno, Lagoon Letňany, Bazén Liberec, Aquapark Vyškov, Aquapark Hranice, Plavecký areál Děčín, Aquapark Příbram, Vodní svět Kolín, Aquapalace Praha.

Vše funguje tak, že odešlete kód koupaliště prostřednictvím textové zprávy na určené telefonní číslo. Zpátky vám dorazí slevový kód, který musíte v následujících sedmi dnech uplatnit přímo na pokladně. Klíčová slova a telefonní čísla pro jednotlivá koupaliště naleznete na stránkách O2.

Počet slevových kupónů je omezen na dvě slevy na jedno číslo každý měsíc, platí od července do konce září. Výjimkou je Aquapalace Praha Čestlice, kde si navíc jeho provozovatel vymínil celkové omezení počtu vydaných slev v červenci a srpnu, aby se mu tam nekoupali jen zákazníci se slevou.

Venku je pekelné horko, na konec školního roku hlásí meteorologové pravé tropy, tak neváhejte, vezměte mobil a objednejte si slevu.

 

Reklama