Zákazníci O2 dostali pod stromeček 260 tisíc nových mobilů

Reklama

O2 se pochlubilo zajímavými vánočními statistikami. Z 260 tisíc nově aktivovaných mobilů má většina podporu LTE. Spousta lidí získala mobilní data zdarma nebo navýšení rychlosti pevného internetu.

V průběhu prosince se v síti O2 aktivovalo 260 000 nových telefonů, většina samozřejmě okolo štědrého dne. Naprostá většina z nich podporuje rychlá data LTE. Na eShopu měli zákazníci největší zájem o prémiové modely (především Huawei P9, Samsung Galaxy S7 a iPhone 7) a telefony střední třídy (Huawei P9 lite a Samsung Galaxy A3). Více se prodávají také chytré hodinky, zejména Apple, Samsung a Garmin.

Dárek v podobě 10 GB mobilních dat zdarma nebo neomezeného volání si vyzvedlo téměř 200 tisíc zákazníků O2. V průběhu listopadu a prosince došlo také ke zrychlení 170 tisíc domácích přípojek k internetu. Zhruba 40 % přípojek tak nyní může využívat rychlost až 80 Mb/s. Zákazníci, kteří se rozhodli přejít na rychlejší tarif, navíc získávají v rámci vánoční nabídky zrychlení bez navýšení ceny až do konce ledna 2017.

Reklama