Zákazníci T-Mobilu, pomáhejte s Dobrým andělem

Reklama

Se zajímavým přístupem k charitě přišel T-Mobile. Každý jeho zákazník si může nastavit pravidelné každoměsíční přispívání do fondu Dobrý anděl, který podporuje rodiny s onkologicky nemocnými dětmi. Výše příspěvku se může pohybovat od 20 do 1500 Kč.

Pomoci rodinám s dětmi, které se kvůli onkologickému onemocnění dostaly do finanční tísně, mohou jak tarifní zákazníci, tak zákazníci předplacených služeb. Zákazník T-Mobile se může stát Dobrým andělem pomocí jediné SMS. Stačí poslat aktivační SMS ve tvaru ANDEL(mezera)„částka“ na číslo 8001. „Částka“ je výše pravidelného měsíčního příspěvku, který zákazník chce věnovat, a může se pohybovat na škále od 20 do 1500 Kč. Pravidelnou finanční pomoc mohou posílat všichni zákazníci, kteří mají povolenou službu m-platba.

Společně s potvrzením aktivace služby obdrží zákazník přihlašovací údaje do systému Dobrý anděl. Zde si všichni dárci mohou ověřit, ke které z rodin bojujících se závažnou chorobou právě jejich finanční pomoc směřuje. Každý příspěvek je odeslán rodinám do dvou měsíců od stržení z kreditu/vyúčtování u T-Mobile. Poprvé bude darovaná částka stržena až v měsíci následujícím po datu zaslání aktivační SMS. Všechny zaslané peníze se k potřebným rodinám dostávají do posledního haléře.

Pravidelné měsíční přispívání mohou zákazníci kdykoliv ukončit pomocí deaktivační SMS ve tvaru ANDEL STOP odeslanou na telefonní číslo 8001.

 

Reklama