Zákazníci Vodafonu najdou v aplikaci Můj Vodafone podrobné vyúčtování

Reklama

Vodafone vylepšil aplikaci Můj Vodafone. Inovoval její design, takže je zase o něco přehlednější, navíc do ní přidal možnost zobrazení detailního vyúčtování, což je služba, o kterou lidí na webu projevují stále větší zájem.

Vodafone v tiskové zprávě informoval, že podrobné vyúčtování služeb je stránka, o kterou mají zákazníci enormní zájem. Meziročně se zvýšil počet zájemců o tuto informaci o 60 %. Operátor se proto rozhodl zařadit stejnou informaci i do své mobilní aplikace Můj Vodafone.

MujVodafone_1MujVodafone_2

Nyní jsou také v aplikaci, stejně jako na muj.vodafone.cz, vidět nové zprávy v sekci Moje zprávy. Zákazníci tak okamžitě získají rychlý přehled o novinkách a nabídkách na míru přímo pro jejich účet. Zároveň Vodafone zjednodušil a odlehčil současnou grafickou podobu, aplikace je nyní přehlednější a uživatelsky přívětivější.

V aplikaci můj Vodafone zákazníci také najdou: Můj tarif, Chytrý přehled, Čerpání dat, Čerpání minut a SMS, Možnost dokoupení dat, Vyúčtování a Informace o kreditu, Správa více telefonních čísel, Widgety u Android telefonů, Platby prostřednictvím aplikace, Seznam prodejen Vodafone, Informace o smlouvě, Roamingová kalkulačka, Centrum péče, Dobití kreditu kupónem.

MujVodafone_3MujVodafone_4

Aplikace Můj Vodafone je oblíbená především u zákazníků s operačním systémem Android a meziročně vzrostl celkový počet uživatelů o 50 %. Druhé místo v anketě Mobilní aplikace roku 2013 tuto skutečnost jen potvrzuje.

Reklama