Zaměstnanci O2 pomáhají potřebným dětem s online výukou

Reklama

Také operátor O2 se zapojil do boje proti koronaviru. Zaměstnanci oželí vánoční dárky, zaměstnavatel nabízí výhodné tarify a vyčleňuje operátory na trasování nakažených.

Část zaměstnanců O2 se vzdala svých nároků na vánoční dárek a prostředky darovala Nadaci O2, která v rámci svého projektu O2 Chytrá škola pomůže připojit děti ze sociálně znevýhodněných rodin zpět do distanční výuky. Ve spolupráci s prověřenými neziskovými organizacemi Women for Women a Člověk v tísni, které se dlouhodobě zabývají podporou ekonomicky slabých rodin, zajistí O2 internetové připojení pro 1 500 rodin tak, aby se děti mohly plnohodnotně zapojit do vzdálené výuky.

Neziskovky budou moci potřebným nabídnout jak pevné, tak mobilní připojení. Nabídka trvá minimálně tři měsíce, podle aktuální epidemiologické situace se ale může prodloužit. Školy navíc již od konce léta mohou využít možnost přípravy na další vlny pandemie. S předstihem mohly vybavit své žáky kvalitními notebooky a modemy pro připojení prostřednictvím mobilní sítě. Nabídka, která je pro školy stále platná, umožňuje aktivaci mobilního připojení jen ve chvíli, kdy je skutečně potřeba. Školy tak nemusí hradit měsíční paušály.

O2 také v září výrazně vylepšilo nabídku tarifů pro zákazníky do 26 let. V tarifech O2 YOU znásobilo datové objemy a mladým lidem nabídlo například tarif s 20 GB dat a neomezeným voláním za 549 Kč měsíčně. Do nabídky pro mladé operátor přidal také tarif s neomezeným množstvím dat.

Další aktivitou, kterou operátor O2 spustil v rámci pomoci s bojem proti epidemii Covid, je vyčlenění části zaměstnanců svých call center hygienikům na pomoc s trasováním kontaktů nakažených.

Reklama