Zápalky a šibenice: oddychové hlavolamy na dny volna

Reklama

Zabijte volné dny hraním her na mobilu. Jednoduché hry pro Android nic nestojí a přitom vás na dlouho zabaví! 

Hlavolamy se zápalkami

K dispozici máte několik stovek úrovní a úkol je vždy podobný. Přeskládat či odebrat přesně dané množství zápalek, aby na displeji zůstal určený obraz. Některé levely vyřešíte během okamžiku, jindy vás ale hra skutečně dokáže potrápit. Kromě přesouvání zápalek si můžete vyzkoušet se stejným materiálem i početní výkony. Tady budete opravovat rovnice poskládané ze zápalek. Jednou není správně výsledek, podruhé matematické znaménko.

Hra vás dokáže opravdu zabavit, líbí se nám velký počet úrovní, možnost podívat se na řešení, české zadání každého levelu a navíc je to celé zadarmo, jen s malým reklamním proužkem.

Odkaz na stažení

Šibenice

Tuhle hru jste určitě v dětství hrávali. Musíte uhádnout skryté slovo dříve, než se vám za špatně odhadnutá písmena postaví šibenice. V téhle verzi si můžete vybírat z několika kategorií slov, další průběh hry už je naprosto klasický. Někteří uživatelé si stěžují, že se hádaná slova nevejdou na šířku displeje, u menšího telefonu si tedy Šibenici nemusíte tolik užít. U freewarové aplikace se ale některé nedostatky dají odpustit.

Odkaz na stažení

Reklama