Zatím nejblíž k obchodu Apple: iWant otevřel Apple Premium Partner prodejnu

Reklama

V pražském Paláci Koruna na Václavském náměstí si můžete nově pořídit produkty Apple v exkluzivní Apple Premium Partner prodejně, kterou provozuje iWant.

Prodejny Apple Premium Partner (APP) jsou druhou nejvyšší kategorií prodejen hned pod tzv. Flagship Stores, které provozuje přímo Apple. Prodejny APP mají z centrály společnosti Apple jasně danou podobu se vzdušným prostředím, minimalistickým uspořádáním a velkými dřevěnými stoly, na kterých jsou produkty prezentovány. Důležitou roli hraje také světlo nebo přesné rozmístění produktů. V Česku donedávna fungovaly pouze prodejny nižší úrovně, takzvané Apple Premium Reseller (APR).

V obchodech s označením APP dostanou zákazníci od iWantu ještě vyšší standard služeb nebo rychlejší servis zařízení. V prodejně budou ale po vzoru Flagship Storů probíhat i různé workshopy a akce právě pro uživatele Apple produktů. Zákazníci se tak mohou těšit na spoustu novinek, které pro ně iWant chystá.

Jako akci při otevření nové prodejny nabízí iWant celou řadu Apple produktů, a to včetně originálního příslušenství, s výraznými slevami. Zákazníci tak do vyprodávání zásob získají slevu 25 % na MacBooky a 15 % na telefony iPhone, iPady, Apple Watch a AirPods a značkové příslušenství.

Reklama