Zombie HQ: mrtvej zombík, dobrej zombík [hra]

Reklama

Skvělá akční hra zdarma je plná akce a střílení. Ve vašem městě se situace vyhrotila a vám o život usilují hordy zombíků. Ukažte v sobě silného ducha, nabijte zbraně a jděte po nich bez lítosti. Nic jiného než smrt si nezaslouží!

ZombieHQ_5ZombieHQ_2ZombieHQ_11ZombieHQ_12

Zombie HQ je zdarma pro všechny Windows Phone 8 telefony s 1 GB RAM. Jde o akční záležitost, v níž není nouze o střílení, animované scény a nejrůznější aktivity, které budete muset provádět, abyste přežili. Jako hlavní hrdina se ocitnete ve městě plném zombíků, kteří vám jdou po krku. Naštěstí máte u sebe baseballovou pálku a pistoli, takže se můžete bránit.

ZombieHQ_1ZombieHQ_10ZombieHQ_3

Plnit budete nejrůznější mise, v nichž se postaráte o zajištění evakuačních míst pro vyzvednutí přeživších obyvatel. Vaším úkolem bude vyčistit střechy domů od zombíků, opravit zábrany proti jejich vpádu atd. Parádně graficky vyřešená hra vás nenechá vydechnout, všudypřítomné nápovědy vám poradí, kam si dojít pro bonusové mise, jak dále postupovat.

ZombieHQ_8ZombieHQ_9ZombieHQ_4ZombieHQ_7

Ovládání vaší postavy je snadné, levým prstem určujete směr chůze, pravým pak střílíte, nabíjíte, házíte granáty. K dispozici máte mapu s misemi, postupně budete přijímat vzkazy přes vysílačku, volat vzdušnou evakuaci apod. Zabíjením zombíků dostanete bonusové body, které lze utratit za vylepšení vašich zbraní. Dále získáváte bodově oceněné zkušenosti, a také zlato na nákup vybavení, doplňků. Obtížnost hry není vysoká, i když samozřejmě postupem času stoupá. Hra dokáže spolehlivě zabavit na dlouhé desítky minut, za pozornost totiž stojí i kvalitní zvukové efekty!

Reklama