ZombiesVsAliens: a budou padat hlavy (recenze hry)

Reklama

Hry s tématikou zombií jsou velmi rozšířené, ale zkombinovat to ještě s mimozemšťany zase tak obvyklé nebývá. Tahle hra se o to pokouší. Vaší základní výbavou bude srp a světelný meč. Vyhrát se nad přesilou sice nedá, pokusíte se ale přežít co nejdéle.

Hra se dělí na dva hodně samostatné celky. V jednom za pomocí srpu sekáte hlavy zombíků, které vylézají z děr na hřbitově. Ale pozor, z neznámého důvodu jsou mezi nimi občas i hlavy lidské. Sekat tak musíte rychle, ale zároveň opatrně. Za chyby se platí a vy můžete velmi rychle skončit.

Při zastavování mimozemské invaze dostanete do rukou světelný meč a musíte rozsekat ufony vykukující ze své lodi. Základním rozdílem oproti zombiím je, že tady nezáleží na přesnosti, ale jste omezeni časovým limitem. Někteří ufoni vám ale pár sekund navíc přidají.

Hra rozhodně není intelektuálně náročná, ale vyváženou obtížností dokáže zaujmout. Do vyšších levelů vás nepustí, dokud nesplníte podmínky nasbírání dostatečného množství bodů, v dalších levelech můžete narazit např. na ruce, které vám srp vytrhnou, speciální mimozemšťany, které musíte zasáhnout v přesně určený čas atd.

Hra je na odreagování skutečně výborná, při zběsilém sekání nemáte čas hledět nalevo napravo a hra vás skutečně chytne. Po neúspěšném konci jsem měl vždy tendenci vyzkoušet další pokus. Cena je nastavena velmi příznivě, takže proč hru nevyzkoušet?

Cena: 21 Kč

Freewarová varianta: ano

Operační systém: Windows Phone 7 a vyšší

Odkaz na stažení

Reklama