Zoxcall má nový kartomobil s podporou SIM

Reklama

Zoxcall prodává v Česku speciální zařízení, ze kterých jde sice volat, ale rozhodně nevypadají jako mobil. Nově přichází s modelem FF+, do kterého lze dokonce vložit SIM kartu, takže si můžete vybrat operátora.

Zoxcall FF+ má slot pro nano SIM kartu a rychlou volbu na osm čísel. To je ale všechno. Chybí nejen dnes běžný operační systém, ale také displej nebo klávesy. Vypadá jako kreditní karta o rozměrech 82 × 46 × 3,5 mm s hmotností 16 g. Na jedno nabití vydrží třičtvrtě roku, pokud je teda vypnutý. V pohotostním režimu přežije den, k tomu zvládne hodinu volání.

Začátkem srpna byl zahájen předprodej, ostrý start se rozjede na stránkách výrobce v září. Přesný datum bude určen podle počtu předobjednávek. Na výběr je celá řada barevných provedení i materiálů. Zoxcall FF+ je ideální telefon třeba pro děti do školy, kde nemusíte mít strach, že jim ho někdo ukradne. Stejně tak poslouží jako doplněk k vašemu smartphonu, pokud se chystáte na party. Uložíte si do něj číslo na rodinné příslušníky, taxika a sanitku, a máte vystaráno.

Zoxcall dříve uvedl ve spolupráci s O2 vizitky, z nichž lze zavolat na jedno vybrané číslo. Jednalo se o první zařízení s eSIM v Česku, jak jsme vás podrobně informovali.

Reklama