ZTE Blade G: 4,5palcový displej a dvě jádra za 4 000 Kč

Reklama

ZTE oznámilo, že za pár dní začne prodávat nový model Blade G s velkým displejem, Androidem 4.1, dvoujádrovým procesorem a 5Mpx fotoaparátem. To vše za příznivou cenu!

ZTE Blade G se bude líbit zájemcům o telefon s Androidem a především pohodlným 4,5palcovým displejem. Displej oplývá technologií TFT s rozlišením 854 × 480 bodů, dle specifikací a cenovky nemá Gorilla Glass. Zaoblená konstrukce (133 × 67 × 9,8 mm) z plastu majitele moc nezatíží, jen 120 g. Přední strana poskytuje ovládání na senzorových tlačítkách pod displejem, nad ním zase nechybí přední kamera videohovorů.

bladeG_front

Na pravé straně se nachází pouze dvojtlačítko hlasitosti, spoušť 5Mpx fotoaparátu se tedy nekoná. Fotoaparát bohužel neumí HD video, alespoň že nechybí přisvětlovací LED. Novinka pracuje se známým Androidem 4.1, který pohání dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz a 512 MB RAM. Nepůjde tedy o vyloženého rychlíka.

ZTEBladeG_1

K uložení dat  využijete slot microsDHC nebo vnitřní 4 GB, z nichž zbyde o něco méně pro uživatele. Telefon nepřekvapí v datových přenosech v 3G sítích a Wi-Fi, takové NFC raději nehledejme. Novinka by mohla potěšit výdrží na jedno nabití díky 2 000 mAh baterii. Cena ZTE Blade G startuje kolem 4 200 Kč v druhé polovině května, v prodeji bude uvedená šedomodrá varianta.

Reklama