ZTE Grand X2 In: další smlouva s Intelem [preview]

Reklama

ZTE oživí předvánoční trh dalším telefonem s procesorem Intel Atom. Nahradí předchozí model Grand X In, mezi přednosti patří jemný a dobře čitelný displej, hardwarový výkon a dobrá výdrž na nabití.

ZTEGrandXIn2_11

ZTE Grand X In 2

Rozměry: 132 × 66 × 10 mm, 127 g
Displej: 4,5″, 720 × 1280 bodů, 16 mil. barev, TFT LCD
Procesor, systém: 2 jádra, 2000 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 1000 MB, 8000 MB, ano
Data: GPRS  EDGE  HSDPA  HSUPA  Wi-Fi
Další konektivita: GPS  microUSB  3,5mm jack
Fotoaparát: 8 Mpx, video: 1080p autofokus  blesk
Podrobné specifikace
neprodává se

ZTE Grand X2 In bylo ohlášeno před pár měsíci, zahájení prodeje bylo plánováno na podzim. Ten je již tady a telefon ještě není v nabídce obchodů a operátora O2. Ten zatím doprodává předchozí model ZTE Grand X In, který jsme testovali v tomto článku. Aktuálně vás nebude stát ani 4 000 Kč, nový Grand X2 by mohl mít cenu podobnou a rázem z něj bude zajímavý tip ke koupi. ZTE toho totiž nabízí docela dost.

ZTEGrandXIn2_1ZTEGrandXIn2_5

ZTE Grand X2 In má dvoujádrový procesor s taktem jader 2 GHz, výkon doplňuje grafický čip a 1 GB RAM. Po pár dnech používání mohu potvrdit zajímavou výdrž díky menší spotřebě procesoru, kdy opravdu není nutné dobíjet každý den. Plastová konstrukce telefonu je velmi pevná, dobrý dojem dělá tvrdé sklo nad displejem s velikostí 4,5 palců. Displej je parádní záležitostí, jemný obraz krásně září, regulace jasu funguje dobře i automaticky. Senzorová tlačítka uvidíte až po rozsvícení displeje, okraj mobilu obíhá rámeček, takže displej nenelží přímo na podložce.

ZTEGrandXIn2_9ZTEGrandXIn2_6

Modrá záda mobilu jasně prozrazují Intel uvnitř, sklíčko 8Mpx fotoaparátu se dost umazáví a je třeba jej leštit. Pro vložení SIM a microSDHC karty je nutné sejmout malý kousek plastu s integrovanými anténami. Baterie s kapacitou 2 000 mAh není uživatelsky přístupná. Telefon jsme obdrželi pouze samotný, tudíž nemohu posoudit kvalitu příslušenství. Pro focení se používá dotykové tlačítko, klasická spoušť tu není. Fotky i video fullHD vypadají parádně, ostřit lze ťuknutím do displeje na požadovaném místě. Přítomna je funkce HDR, volit lze typ vyvážení bílé, expozici a blesk. Tradiční recenzi připravím v následujících dnech.

Fotogalerie ZTE Grand X2 In

Exteriér

JpegJpegJpegJpegJpegJpegJpegJpeg

Detail

JpegJpegJpegJpegJpeg

Video ZTE Grand X2 In

Reklama