ZTE+O2: Nový LTE modem ZTE MF823

Reklama

ZTE přivezlo do Česka nový USB modem, který podporuje sítě LTE (již brzy se jich snad dočkáme i u nás) i HSPA+ 42 pro hůře pokryté oblasti. Prodává se v několika barevných variantách, oproti předchozím modelů má o něco menší rozměry.

Modem se připojuje k počítači přes port USB, před tím do něj ale musíte vložit vhodnou SIM kartu s datovým tarifem. Podle aktuálně přítomného signálu pak zvolí nejrychlejší dostupné připojení. Podporuje LTE s rychlostmi 100 Mb/s pro stahování a 50 Mb/s pro nahrávání, dále pak HSPA+ 42 s rychlostmi 42/5,76 Mb/s. Samozřejmě také sítě 3G a GPS či EDGE, takže byste neměli mít problémy nikde.

ZTE_MF823_ls

 

Rozměry modemu činí 90 × 28,4 × 13 mm, váží 56 g. V případě slabšího signálu k němu můžete připojit externí anténu, má pro tyto účely hned dva konektory. V nabídce O2 modem najdete za cenu 2 595 Kč.  ZTE_MF823_prod

 

 

Výrobce se dále chlubí, že model ZTE MF823 má velmi nízkou spotřebu energie, takže by neměl váš notebook přehnaně vyčerpávat. Kromě toho se údajně vůbec nezahřívá, a to ani při dlouhodobém používání.

ZTE_MF823_colour

Reklama