ZUNO v mobilu: ovládněte svůj účet s aplikací pro Android a iOS

Reklama

Bankovní ústav ZUNO připravil pro své klienty komfortní aplikaci, s níž ovládnou své konto, zablokují karty, najdou bankomaty, získají přehled o platbách a mohou provést další operace.

ZUNO je bezplatná aplikace, kterou najdou v marketech ke stažení majitelé Androidů a Apple zařízení s iOS. Aplikaci si mohou zkusit i uživatelé, kteří nejsou klienti ZUNO, je tu totiž demo účet na zkoušku. Po spuštění aplikace se jde hned na věc, zadejte své klientské číslo a heslo a můžete pokračovat dále.

Pokud se chcete stát klientem, zvolte tuto volbu, vyplníte online smlouvu, kurýr vám ji pak přinese na podpis a účet poté aktivujete. Hlavní obrazovka nabízí kurzovní lístek, hledání bankomatu, kalkulačku úroků, odkaz na blog a novinky z banky. Aplikace samozřejmě vyžaduje datové spojení, aby byla data aktualizována. Bankomaty se ukazují na mapách, nechybí informace o vzdálenosti, propojení s navigační aplikací.

Do hlavního menu aplikace vstoupíte tlačítkem v levém horním rohu. Tudy se dostanete k zobrazení zpráv z banky pouze pro vás, tady se počítají půjčky, spoření a vklady. Je tu také přesný sazebník služeb banky. Aplikace pracuje velmi svižně a její grafické řešení je přehledné a praktické. Klienti ZUNO budou určitě spokojeni.

Aplikaci stahujte bezplatně: Google Play, iOS

Reklama