Kupi.cz poradí, kde koupit zboží v akci [aplikace]

Reklama

Fandíte nakupování v akci a nechcete za různé zboží zbytečně utrácet? Tak nejen tomuto vydatně napomáhá portál Kupi.cz s mobilní aplikací pro Android. Najděte v okolí nejlevnější maso, mléko, doplňky domácnosti a další nezbytnosti!

KupiCZ_1KupiCZ_2KupiCZ_8

Kupi.cz se specializuje na hromadění informací o slevách na zboží v řetězcích různých značek. Podle polohy vašeho počítače nebo mobilu najde slevy v okolí a vy tam můžete vyrazit. Mobilní aplikace umí to samé jako webové rozhraní – prohledávat databázi a najít akční výrobky.

KupiCZ_7KupiCZ_5KupiCZ_4KupiCZ_3KupiCZ_6

Stanovit si můžete oblíbené obchody a bude vám doporučovat akce v nich, navíc díky spojení s navigací vás k nim dovede. U zboží se ukazují jednotkové ceny a obvyklé ceny balení, takže vidíte, kolik ušetříte. Při hledání konkrétních kusů zboží je to opravdu jednoduché, ať už jde o vybraný druh masa, značku alkoholu nebo něco jiného. Položky lze ukládat a sledovat, navíc se lze registrovat Kupi účtem a vše si uložit. I bez registrace aplikaci dobře využijete, včetně hledání zboží přes čárový kód.

  • Systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Ke stažení: Google Play

Reklama