Dětské tablety Alcatel pro školkou i školou povinné

Reklama

Alcatel začal prodávat dvojici tabletů pro školáky a předškoláky, přibalil praktické ochranné pouzdro, nezapomněl na ochranu očí i posílenou rodičovskou kontrolu nad obsahem.

Alcatel TKEE MAX

Větší z dvojice má 10palcový displej IPS technologie, součástí je praktické pouzdro, které ho ochrání a poslouží jako stojánek. Za cenu 3 490 Kč ho koupíte od března ve světle zelené barvě, nabídne 4jádrový MediaTek procesor a 2 GB RAM, s vnitřní pamětí končí na 32 GB, podporuje microSD karty. Kromě Wi-Fi si majitelé budou cenit USB-C konektoru na dobíjení, kapacita baterie hlásí 4 080 mAh. Systém Android 10 dostal rodičovskou kontrolu, dá se omezit instalace aplikací i prohlížení škodlivých stránek. Zajímavou funkcí je upozornění na menší vzdálenost než 25 cm od displeje, stejně tak po 30 minutách tablet hlásí přestávku od používání.

Alcatel TKEE MINI

Menší model se 7palcovým displejem má certifikaci na úroveň vyzařovaného modrého světla, aby děti měly dobrý zrak. Tablet má rozměry 176 x 126,1 x 11,9 mm, prodává se v oranžové barvě s modrým či žlutým ochranným pouzdrem, které slouží jako stojánek. Dostupná cena 2 490 Kč ukazuje na slabší výbavu v podobě Androidu 9, 4jádrového procesoru, 1,5GB RAM a jen 16 GB paměti. Opět nechybí podpora microSD. Na jedno nabití by měl tablet zvládnout celodenní zátěž při používání. Rodiče se mohou spolehnout na kontrolu aplikací a stránek, v tabletu najdou i vzdělávací aplikace.

Reklama