Mall.cz otevře zítra mobilní speciálku

Reklama

Mall.cz otevírá v sobotu 19. října v 15 hodin v pražských Holešovicích prodejnu Mall Shop, která prošla kompletní rekonstrukcí. V den otevření budou moci zákazníci pořídit výrazně zlevněné vybrané smartphony a čekají na ně zajímavé slevové akce.

Běžnou výdejnu zásilek přeměnil Mall.cz během čtyř týdnů na svou první speciálku zaměřenou na prodej mobilních telefonů, tabletů a příslušenství. V novém showroomu mohou zákazníci vybírat z více než 250 vystavených modelů mobilních telefonů a tabletů napříč značkami. Zastoupen bude mimo jiné Apple, Asus, Epico, Honor, Huawei, Nokia, Samsung, Xiaomi a další.

Kromě mobilních telefonů a tabletů na ně čeká také nabídka nositelné elektroniky, chytré náramky a hodinky nebo třeba robotické vysavače a další přístroje do chytré domácnosti. Přímo v prodejně najdou zákazníci vždy aktuální novinky mobilních telefonů napříč značkami, které si budou moci v klidu osobně vyzkoušet a zároveň si je i hned odnést s sebou. Výrobky budou na prodejně dostupné skladem.

Reklama