Nové telefony TCL: 4 fotoaparáty a podpora 5G

Reklama

TCL se v Las Vegas na CES předvedl s trojicí smartphonů, které se ukážou také na blížícím se MWC v Barceloně. Jeden z nich dokonce podporuje 5G rychlé sítě.

TCL ukázal tři nové telefony řady TCL 10, které by měly přijít do prodeje v následucjích měsících. Hlavní novinkou je TCL10 5G s podporou sítí nové generace s novým procesorem Qualcomm řady 7 5G. Další dva mobily TCL 10 Pro a TCL 10L budou základními kameny nabídky výrobce, možná se jich dočkáme na trzích v ČR a SR.

TCL modely zaujmou 4 fotoaparáty na zádech a displeji AMOLED sesterské společnosti TCL CSOT. „Letošní řada smartphonů TCL má ambice oslovit široký okruh zákazníků. Přináší výborně zpracované moderní telefony za dostupné ceny,” řekl Shane Lee, generální manažer společnosti TCL Communication. “U každého z nových zařízení jsme se zaměřili na vytvoření kompletního zážitku z chytrého telefonu, který je schopen uspokojit každodenní potřeby našich zákazníků, a zároveň poskytovat kvalitu a hodnotu, kterou zákazníci od TCL očekávají.”

Reklama