O2 TV můžete sledovat i na Xboxu

Reklama

Pokud máte doma Xbox, nepotřebujete ke sledování O2 TV set-top-box. O2 totiž připravilo aplikaci pro historicky první vysílání televize pro Xbox v Česku.

Stačí mít doma Xbox One nebo Xbox One S a internetovou přípojku. Do herní konzole si stáhnete z aplikačního obchodu bezplatnou aplikaci pro sledování O2 TV. K její aktivaci ale musíte mít zaplacený některý z O2 TV tarifů.

Nová verze aplikace O2 TV, která dnes funguje na Xbox One a Xbox One S, bude postupně dostupná pro všechna zařízení Windows. O2 TV aplikace pro Xbox One byla od počátku vyvíjena speciálně pro ovládání herní konzole.

O2 TV je k dispozici celou řadou cest. O2 TV Free je vysílána pozemním vysíláním, je zdarma, a obsahuje zejména vybrané sportovní přenosy. Další je možno dokoupit prostřednictvím aplikace HbbTV. Základem je vysílání placeným způsobem přes jakoukoliv internetovou přípojku, O2 nabízí několik tarifů s různou programovou nabídkou. Programy lze pak sledovat na televizi, počítači, tabletu či mobilu, nejnověji také na Xboxu.

Reklama