Osmijádrový superfoťák: Honor Play [preview]

Reklama

Honor Play má špičkový duální fotoaparát a grafický koprocesor pro zrychlení zpracování obrazu. Zaujme také celokovovým tělem a skvělým výkonem operačního systému Android.

Honor Play má rozměry 158 × 74 × 7 mm a hmotnost 176 g. Jeho tělo je celokovové, štíhlé a zaoblené. Seženete ho v modré, černé a fialové barvě. Displej má úhlopříčku 6,3″ a rozlišení 2 340 × 1 080 bodů. Zajímavé je vykousnutí na horní straně, které umožní využít ještě větší plochu displeje. Pokud by vás to hodně iritovalo, můžete tuto vrchní část vypnout.

 

Výrobce se chlubí dvěma špičkovými technologiemi. První z nich je GPU turbo, která zvyšuje rychlost zpracování obrazu. Druhá je pokročilá umělá inteligence, která pomáhá oběma fotoaparátům. Ten hlavní je duální a má rozlišení 16+2 Mpx. Umělá inteligence rozpozná v reálném čase 500 scén ve 22 kategoriích. Podle toho pak rozezná různé části scény a zvýrazní je podle toho, co fotíte. Čelní 16Mpx fotoaparát využívá umělou inteligenci hlavně k detekci pohybu.

Telefon je poháněn výkonným osmijádrovým procesorem Kirin 970. Čtyři jeho jádra jsou taktována na frekvenci 2,36 GHz, zbylá čtyři jsou energeticky méně náročná a nabídnou frekvenci 1,8 GHz. Procesoru sekunduje 4 GB RAM. Interní paměť telefonu je 64 GB. Paměť lze rozšířit o 256 GB microSD. Honor Play se v Česku již prodvá za doporučenou cenu 8 499 Kč.

Reklama