Sluchátka Bose QuietComfort II si můžete našroubovat do uší

Reklama

Značkové true wireless špunty odoplají potu a vodě, současně nabídnou absolutní klid na oblíbenou hudbu. A při mluvení je nemusíte sundávat.

Špunty Bose QuietComfort II nabídnou hlavně ANC, které se má dokonale přizpůsobovat zdrojům hluku z okolí. Ať už jde o cizí hlasy, ruch aut nebo jiné rušivé elementy, ANC poslech vyladí optimálně. Konstrukce má normu krytí IPX4, tedy pro sportovce a aktivní lidi s odolností proti vodě a potu.

Součástí balení je sada koncovek do uší Fit Kit a druhou je pásek Stability Band – ten zajistí špunty v uších tím, že se dají „zašroubovat“. Ohledně výdrže si vedou velmi dobře – na jedno nabití hrají až 6 hodin a baterie v pouzdře je nabije 3x.

Režim Aware patří mezi praktickou výbavu, sluchátka propustí vnější zvuky tak, abyste něco nepřeslechli nebo si povídali s prodavačem apod. Aware mód se aktivuje delším podržením prstu na sluchátku. Bose QuietComfort Earbuds II v černé barvě Triple Blackse zančou úpprodávat na přelomu září a října za 7 690 Kč, v  listopadu přijde na trh také barevné provedení Soapstone.

Reklama