Stylová pouzdra Golla pro váš tablet

Reklama

Prodeje tabletů rostou závratným tempem a na této vlně se vezou i výrobci stylových pouzder. Dobré pouzdro váš tablet nejen ochrání, ale ještě u toho udělá spoustu parády. Podívejte se na několik pouzder finské značky Golla, do kterých snadno ukryjete i Nový iPad.

Golla Glasgow

Jednoduché ale přesto účelné látkové pouzdro na zip. Vložíte do něj tablet (nebo třeba svačinu, fantazii se meze nekladou) a můžete ho nosit pod paží nebo držet za malé poutko. Oceňujeme zejména zajímavý kárový vzor. Venkovní potah je vyroben ze 100% bavlny, vnitřní ochranní vrstva pak z polyesteru.

Cena: 899 Kč

Golla Kate

Pro příznivce minimalistických řešení je tu jednoduché pouzdro Golla Kate. Je vyrobeno celé z polyesteru, vnější strana je evidentně odolná proti lehkému vodnímu postříkání (ale pozor, v případě deště noste pouzdro obráceně, jinak vám naprší dovnitř, a před tím vás ani polyester neochrání). Zajímavé řešení najdete u fixačního popruhu, jehož hlavním cílem je udržet váš tablet bezpečně uvnitř. Je vybaven dvěma suchými zipy: jeden uzavírá pouzdro, aby jeho obsah nevypadl, druhý slouží k pohodlnému uložení sluchátek. Popruh je na zadní straně přišit tak, že může posloužit jako poutko pro držení.

Cena: 699 Kč

Golla Linda

Stylové pouzdro Golla Linda je vyrobeno speciálně pro iPad, ale určitě ho využijete i pro jiný tablet. Jedná pouzdro rozevírající se jako kniha, které má uvnitř kapsu pro uložení dokumentů a rámeček pro vsunutí tabletu. Rozměry rámečku (a tedy velikost tabletu, pro který je uzpůsoben) činí 186 × 242 × 9 mm. Zajímavou vychytávkou je možnost postavení části s tabletem tak, že na něm můžete pohodlně sledovat například video. V uzavřeném stavu drží pouzdro přetahovací popruh. Jako materiál byl použit odolný polyuretan na vnější stranu a směs polyesteru, bavlny a viskózy na stranu vnitřní.

Cena: 1 299 Kč

Golla Punch

Toto džínové pouzdro má podobnou konstrukci jako předchozí Golla Linda. I v tomto případě najdete uvnitř kapsu na dokumenty a rámeček o rozměrech 186 × 242 × 9 mm pro zasunutí tabletu. V uzavřeném stavu ale pouzdro nedrží přetahovací popruh, nýbrž klasický zip, na němž je připevněno poutko pro držení. Další rozdíl spočívá v opěrné „noze“ umístěné na zadní straně pouzdra, která přináší další možnosti polohování. Jako materiál byla zvolena 100% bavlna pro vnější část a směs polyesteru,bavlny a viskózy na vnitřní část.

Cena: 1 199 Kč

Reklama