Vybíráme: 4 mobily s velkým displejem

Reklama

Tablet je tablet, ale občas nemáte chuť s sebou nosit přístroj s desetipalcovým displejem. Naštěstí se hranice mezi tablety a mobily stírá, na trhu najdete řadu telefonů s tak velkým displejem, že je klidně můžeme označovat jako malé tablety.

HTC One

HTC_One

Aktuální vlajková loď tchajwanského výrobce nabízí displej s úhlopříčkou 4,7″. Kromě toho podporuje všechny datové přenosy včetně LTE, má čtyřjádrový procesor a uživatelské úložiště s kapacitou 32 GB. Nejzajímavější je ale fotoaparát, který má sice rozlišení jen 4 Mpx, díky použití speciální technologie ale vytváří snímky podstatně kvalitnější než tabulkově mnohem lepší fotomobily.

 

HTC One lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

LG Optimus L9

LG_Optimus_L9

Také nejlepší aktuálně prodávané LG má 4,7″ displej. Vzhledem k výrazně nižší ceně má ale ve srovnání s HTC One o něco slabší výbavu, například procesor je pouze dvoujádrový a uživatelská paměť dosahuje kapacity 4 GB. Fotoaparát je sice 5Mpx, není ale vybaven žádnou vylepšující technologií, takže vzniklé snímky plně odpovídají rozlišení.

LG P760 Optimus L9 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S III

Samsung-Galaxy-S-III-red2

Jeden z nejzajímavějších modelů jihokorejského výrobce seženete aktuálně za zajímavou cenu, na trh se totiž tlačí jeho pokračovatel, Samsung Galaxy S 4. Pokud se spokojíte s modelem S III, získáte displej s úhlopříčkou 4,8″, čtyřjádrový procesor a 8Mpx fotoaparát. Pro uložení vlastních dat máte k dispozici 16, 32 nebo 64 GB, záleží na variantě. Samsung Galaxy S III se navíc prodává v celé řadě barevných verzí; můžete si vybrat podle vlastního estetického cítění.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Xperia Z

Sony_Xperia_Z

Největší displej z našeho přehledu má Sony Xperia Z – plných pět palců. Zajímavou vlastností celého teleofnu je pak odolnost proti vodě a prachu, Xperii Z můžete klidně brát s sebou do vany nebo do sprchy. Čtyřjádrový procesor doplňuje 16GB vnitřní paměť a 13Mpx fotoaparát. Pokud by vám mobil Xperia Z připadal příliš malý, můžete si koupit ze stejné řady pocházející tablet Sony Xperia Tablet Z.

Sony Xperia Z lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama