Chcete iPhone zdarma? Chytněte si ho!

Reklama

T-Mobile opět nabízí možnost získat iPhone 5, aniž byste museli vytáhnout z kapsy peníze. Stačí, když v některém z šesti měst chytíte běžce. Poběží ale pekelně rychle! Skoro jako Široko ve Stínadlech, jen na rozdíl od Rychlých šípů nebudete mít k dispozici bandu Vontů jako nadhaněče.

Po loňské premiéře se mohou zájemci těšit opět na tzv. T-Run. Ve vybraných šesti městech bude možné v ulicích potkat speciálně označeného běžce, T-Runnera. Ten bude mít u sebe jeden voucher na iPhone 5 16GB zcela zdarma. Lapit T-Runnera ovšem nebude nikterak jednoduché, neboť běžci v čele s Jakubem Dohnalem patří k nejlepším freerunnerům u nás.

Lov, samozřejmě beze zbraní, začíná ve čtvrtek 27. září hned po poledni. Zájemcům o nový iPhone 5 stačí pouhý dotyk. A aby byla jejich šance vyšší, polohu každého T-Runnera bude možné sledovat on-line na mapě na FB profilu T-Mobile, v záložce T-Run. Pak už jen stačí počkat na té správné ulici. Kupón pak bude možné vyměnit za iPhone v určené Značkové prodejně T-Mobile od pátku, 28. září, do neděle, 30. září.

Ve hře je celkem 10 iPhonů 5 16GB. Další indicie, jako seznam měst či oblast startu budou postupně odkrývány na facebookovém profilu T-Mobile.

A pokud běžce nechytíte, můžete si jít iPhone koupit. Podívejte se, za kolik ho T-Mobile nabízí.

Reklama