Čilichili: když vám papír nevoní

Reklama

Firemní časopise, to je ve většině případů pěkná nuda. Hemží se to v nich firemními úspěchy, články, kde se bilancuje atd. Čilichili je jiné. Nebýt druhé poloviny, která je přehledem nabízených telefonů a tarifů, ani byste nepoznali, že jde o produkt Vodafonu. A v mobilu už to nezjistíte vůbec.

Tenhle časopis, který si můžete zdarma vzít na prodejnách našeho nejmladšího operátora, můžete klidně procházet i v mobilu. K dispozici je stejný obsah jako v tištěné podobě i některé články, které v časopise nenajdete. Pokud vás zajímá jen vybraný obsah, dají se články jednoduše filtrovat a zobrazí se pouze vybrané.

 

Samostatnou kapitolu představují všemožné více či méně vtipné obrázky z různých zdrojů. Čtenáři mají k dispozici také horoskop, dejte ale pozor, je přesně v duchu časopisu.

Poslední záložku představuje přehled posledních dvanácti čísel časopisu. Každý z nich si můžete stáhnout do mobilu a pročítat bez nutnosti připojení k síti. Stránky zde sice nejsou nijak upravené pro mobilní přístroje, jako nouzové řešení je to ale použitelné.

Pokud nejste zákazník Vodafonu, nebo jste se snad k jeho časopisu zatím nedostali, určitě jej můžeme doporučit. Je to vtipné i poučné čtení, které mnohdy překonává placenou konkurenci.

Odkaz na stažení: Windows Phone, Android, iOS

Reklama