Dáme jídlo: nechte si dovézt oběd i večeři [aplikace]

Reklama

V době domácí karantény možná rádi obnovíte svoje kuchařské dovednosti, ale pohodlnější je si jídlo nechat dovézt. Aplikace Dáme jídlo má bohatou nabídku.

 

Rozvoz jídel služby Dáme jídlo pokračuje i v dnešních dnech. V aplikaci najdete restaurace a podniky z  asi 170 měst celé republiky, objednat se dá kuchyně česká, asijská, italská a různé speciality. Po instalaci aplikace jednoduše najdete na mapě restaurace, které jsou nedaleko a rozvoz podporují.

Vybírat můžete také díky třídění typů jídel a kuchyní, možností je dost. U každého podniku nechybí další podrobnosti jako hodnota minimální objednávky, otevírací doba, denní menu a jiné, včetně přesných cen. Po objednávce si můžete kontrolovat případné doplatky za obaly a doručení, nechybí volba vyzvednutí na místě v restauraci nebo dovoz autem – co nejdříve, nebo později.

Aplikace je ke stažení zdarma pro Android a iOS.

O kvalitě služby a hygieně během rozvozu se zmínil Filip Fingl, výkonný ředitel Dáme jídlo. „.… zároveň jsme připraveni přijmout nové restaurace, které do této doby služeb rozvozu nevyužívaly, a nabídnout jim možnosti platformy Dáme jídlo. Díky tomu mohou, stejně jako naše stávající partnerské restaurace, nadále vařit. Jejich provoz tak nemusí být přerušen. Dáme jídlo je také připraveno zapojit se do zásobování dotčeného obyvatelstva, např. matek a rodin s dětmi, seniorů a dalších. Kromě standardního rozvozu jídla z restaurací jsme připraveni zapojit své kurýry například i do distribuce léků, hygienických a nutričních balíčků nebo potravin. Veškerá zvýšená hygienická a bezpečnostní opatření jsou platná. 

Reklama