Honor 6+ se umí předvádět [preview]

Reklama

Atraktivní Honor s velkým 5,5palcovým displejem se pyšní skvělým designem, použitým kovem i sklem na konstrukci. Stranou nezůstane hardware a kvalitní 13Mpx fotoaparát.

Honor6plus14

Honor 6+ koupíte jedině v černé barvě a za cenu kolem 11 000 Kč. Z krabice na vás vypadne bílá nabíječka, USB kabel a sluchátka. Hned při seznámení vás dostane Honor designem konstrukce, dobře se drží, váží akorát a hlavně veliký displej pomůže při pohodlném ovládání a další obsluze. Displej je roztažený skoro do stran, ve spodní části se rozsvítí senzorová tlačítka.

Honor6plus_11Honor6plus_10Honor6plus_7Honor6plus_5

Nad displejem pak poblikává vícebarevná LED, na horní i spodní hraně pak objvíte mikrofony. Na pravém boku nahmatáte tlačítka hlasitosti a zámku, sponkou otevřete dva šuplíčky pro microSIM a microSD karty. Testovaný kus má vnitřní paměť  32 GB, takže karta není okamžitou nutností. Záda telefonu ze skla působí také skvěle, dvojice 8Mpx fotoaparátů vykouzlí kvalitu až 13 Mpx. Mobil fotí dost líbivě a za různých podmínek, nechybí pokročilé režimy a natáčení videa ve kvalitě až 1080p 16:9. Zatímco parametr baterie s kapacitou 3 600 mAh evokuje obří výdrž, v reálu jsem raději dobíjel každý den. Přece jen si velký displej a pokročilé funkce něco vezmou. Tradiční recenzi ještě připravíme…

1080p video z Honor 6+

Reklama