Honor View 10: jasné mobilní sympatie [preview]

Reklama

Honor přináší model, který je tak trochu tajným trumfem značky. Nabízí skvělý hardware, velmi dobrý duální fotoaparát a nechybí mu třeba blesková čtečka otisků pod displejem.

Honor View 10 ke telefon s kovovou konstrukcí s matnými zády, který má na přední straně fullHD displej s velikostí bezmála 6 palců. Na této velké ploše si můžete vychutnávat sledování filmů i hraní nejnovějších her, jelikož výkonu má mobil na rozdávání. Další skvělé zážitky přináší duální fotoaparát vzadu a nebo rovnou 13 Mpx selfie nad displejem. Telefonu snad nechybí nic podstatného, chválím informační LED nad displejem, bleskovou čtečku otisků prstů pod ním, stejně tak přítomnost 3,5mm jacku sluchátek či USB-C na spodní straně.

První dojmy z používání mobilu jsou velmi pozitivní, jen 7 mm tenké tělo se dobře drží, i když je hmotnost něco přes 170 g trochu v ruce znát. Zaoblené boky padnou do prstů skvěle a mobil z nich jen tak nevyklouzne. S telefonem se fotí pohodlně, i když chybí spoušť na boku. Rychlost závěrky je blesková, klidně můžete jen ťukat do spouště na displeji a pak si vybrat nejlepší záběr. Fotit lze makro i krajinky, na maximální rozlišení počítejte s poměrem stran 4:3. Další zkušenost iz používání mobilu najdete v připravované recenzi.

Honor View 10 fotogalerie

Honor View 10 video 4K

 

Reklama