Mobil od ČEZ sleví novým zákazníkům čtvrtinu z ceny balíčků

Reklama

Virtuální operátor Mobil od ČEZ chce v září nabrat co nejvíce nových zákazníků. Proto všem, kteří si v průběhu tohoto měsíce aktivují balíček Volám občas nebo Volám rád nabídne 25% slevu po dobu prvních pěti měsíců.

Mobil od ČEZ nabízí jedinou předplacenou kartu (podrobnosti najdete v našem Katalogu operátorů), k níž si ale můžete přikoupit celou řadu vylepšujících balíčků. Na dva z těchto balíčků nyní Mobil od ČEZ nabízí 25% slevu na pět měsíců od aktivace.

Jedná se o balíček Volám občas, který stál dříve 200 Kč a nyní ho můžete mít za 150 Kč měsíčně. Za tuto cenu získáte 100 volných minut do všech sítí; pokud je provoláte všechny, vyjde vás jedna na 1,50 Kč. Druhým zlevněným balíčkem je Volám rád. Ten stál dříve 340 Kč měsíčně, nyní zaplatíte pouze 255 Kč. Za to vám operátor přidělí k provolání 200 volných minut; jedna tak vyjde v nejlepším případě až na 1,28 Kč.

Proč tak zdůrazňuji slova „v nejlepším případě“ a „pokud provoláte“? Jako u všech balíčků, které obsahují nějaké volné jednotky, i v tomto případě doporučuji důsledné vyčerpání všech minut. Pokud jich část necháte ležet ladem, za ty ostatní zaplatíte zbytečně vysokou částku. Např. u balíčku Volám občas, kde je 100 minut za 150 Kč, provoláte-li jen 10 minut, zaplatíte za každou 15 Kč.

Reklama