Moto G7 – čtyři novinky s různou výbavou

Reklama

Motorola připravila hned 4 nové telefony, mezi nimiž si vyberou zájemci o velký výkon, zajímavý design i telefon s velkou výdrží. Který padne do rukou vám?

Motorola má pro letošní rok hned několik novinek, v obchodech se objeví nebo už jsou modely Moto G7, G7 Plus, Power a Play. Každý míří trochu na jiného uživatele, čím se liší?

Moto G7 Plus s displejem 6,2 palců má mít povedený duální 16Mpx fotoaparát s optickou stabilizací a umělou inteligencí. Má jít o nejrychlejší Moto G telefon díky 8jádrovému procesoru Snapdragon. Za 6 499 Kč bude ke koupi od března.

Moto G7 má stejně velký displej, ale „jen“ 12Mpx duální fotoaparát. Stejně jako G7 Plus spoléhá na výkonný procesor a rychlonabíjení akumulátoru. Je dostupný za 7 699 Kč.

Moto G7 Power to má rovnou v názvu. Obsahuje 5 000mAh baterii pro až 60 hodin práce nebo hraní v kuse. Displej 6,2 palců nabídne dost prostoru pro všechno. Telefon vyjde na 5 399 Kč.

Moto G7 Play je menším telefonem s 5,7palcovým displejem, pro zábavu tu je 13Mpx tradiční fotoaaparát. Nejlevnější telefon nabídky vyjde na 3 799 Kč.

Reklama