Nubia X6: ZTE vsází na výkon a luxus

Reklama

Čerstvě představená novinka ZTE patří do luxusní modelové řady Nubia. S tímto telefonem bychom se chtěli potkat osobně, výbava je totiž ohromující.

NubiaX6-2NubiaX6_5

Nubia X6 je nová vlajková loď řady Nubia a má pro to pádné argumenty. Ohromující je parametr displeje – 6,44 palců, telefonovat tak budete s tabletem nebo používat tablet jako mobil. Displej chrání Gorilla Glass, dívat se budeme na fullHD obraz.

NubiaX6NubiaX6_8

Práci Androidu výrazně podporuje 4jádrový procesor Snapdragon 2,5 GHz s grafikou Adreno 330 a dostatečnou 3 GB RAM. Pro data je nachystáno luxusních 128 GB vnitřní paměti, dlouhou výdrž zajistí akumulátor s kapacitou 4 250 mAh. Výrobce nabídne další dvě prodejní varianty, s procesorem 2 GHz, 2GB RAM a pamětí 32 nebo 64 GB.

NubiaX6_7NubiaX6_9

Velmi dobré parametry najdeme pro focení, pracují zde totiž hned dva čipy 13 Mpx s objektivy vepředu a vzadu. Samozřejmostí je stabilizace obrazu a také stereoreproduktory. A zajímavá informace na konec, nejvyšší verze se v Číně po přepočtu prodává za asi 13 000 Kč. Dostupnost v ČR však zatím potvrzena není.

 

Reklama