O2 rozšiřuje Velkočesko do lyžařských oblastí

Reklama

I v zimních měsících se O2 tváří, jako by neexistovaly státní hranice. Roamingové výhody nazvané marketingově Velkočesko mohou zákazníci využívat mimojiné v Rakousku, Itálii, i Francii.

V souvislosti s příchodem lyžařských dovolených oprašuje O2 svůj koncept Velkočeska. Rozjíždí proto další fázi své reklamní kampaně, jejímž cílem je (slovy tiskové zprávy) ukázat zákazníkům, „že s našimi roamingovými datovými balíčky se nemusí bát být online i v zahraničí a sdílet odtud své zážitky“.

V rámci zimní kampaně O2 spustilo také soutěž o 10 telefonů Lenovo VIBE Shot. Pro účast v soutěži stačí sdílet fotku se zimními zážitky s hashtagem #Velkocesko na Instagramu. Tým vybraných nejlepších českých Instagrammerů pak každý týden vybere nejzajímavější příspěvek, který O2 odmění jedním z deseti telefonů Lenovo VIBE Shot.

Zákazníci O2 mohou ve všech oblíbených zimních destinacích – v Rakousku, Itálii, i Francii – využívat LTE roaming. Ten je kromě těchto států dostupný také na Slovensku, v Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Holandsku, Polsku, Německu, Maďarsku, Finsku, Rumunsku, v Rusku a v USA.

O2 má v nabídce výhodné datové balíčky pro použití v evropských zemích. Jedná se o balíčky Evropa S (100 MB za 199 Kč), Evropa M (300 MB za 399 Kč), Evropa L (1 000 MB za 999 Kč) . Nově si datový balíček mohou objednat také majitelé předplacených karet – s evropským balíčkem Evropa DATA EU je 50 MB dat v Evropě vyjde na 99 korun.

Reklama