O2 TV je dostupná v televizorech LG

Reklama

Od půlky září mohou aplikaci O2 TV využívat majitelé televizorů LG vyrobených po roce 2017. Sledovat O2 TV budou moct prostřednictvím stejnojmenné aplikace. Tu naleznou přímo v televizoru v sekci LG Content Store.

Zákazníci O2 TV si jednoduše stáhnou aplikaci v LG Content Store a následně se přihlásí pomocí svých přihlašovacích údajů, ti noví si mohou službu vyzkoušet na měsíc zdarma a bez závazku. Pokud si kdokoli zakoupí některý z modelů OLED TV LG v období od 27. září 2021 do 19. prosince 2021, získá O2 TV Stříbrnou na 3 měsíce za 3 koruny.

V aplikaci mohou zákazníci využívat všechny funkce, na které jsou zvyklí z rozhraní běžné O2 TV. Nechybí možnost posunu v čase až sedm dní zpět, přeskakování programu, nahrávání nebo vyhledávání pořadů podle názvu či žánru. K dispozici je také přehledný televizní program a sekce Aplikace, kde najdou diváci oblíbený Dětský koutek nebo novou službu O2 TV Plus. Zákazníci si mohou samozřejmě také vybrat ke zhlédnutí filmové novinky v O2 Videotéce nebo divácky nejúspěšnější snímky, které jsou aktuálně dostupné na jednotlivých kanálech O2 TV.

Aplikaci si mohou z LG Content Store stáhnout majitelé chytrých televizorů vyrobených v roce 2017 a novějších. Pro bezproblémové sledování je zapotřebí mít televizi připojenou k internetu o rychlostech minimálně 6 až 8 Mb/s. Aplikace O2 TV pro LG televizory umožní sledování v HD rozlišení (1080p).

Reklama