Oppo Reno10 Pro 5G jako mistr na portréty

Reklama

Novinka od Oppo dostala prestižní ocenění spoelčnosti EISA a to přesně pro kvality portrétní fotografie.

Oppo Reno10 Pro 5G získal ocenění „EISA CONSUMER SMARTPHONE 2023–2024“ za kvalitní focení. Telefon je na trhu sotva pár týdnů, pyšní se technikou Sony a svižným hardwarem.

Paul Miller, prezident asociace EISA, sdělil:

Díky zakřivené OLED obrazovce s obnovovací frekvencí 120 Hz, oslní OPPO Reno10 Pro oči živým a plynulým obrazem. Pod kapotou má procesor Snapdragon 778G a 12 GB paměti RAM, což umožňuje výkon, který zvládne i ty nejnáročnější aplikace a hry. Pokud jde o napájení, pyšní se baterií s kapacitou 4 600 mAh, kterou lze plně nabít během několika minut pomocí 80W rychlonabíječky OPPO. Reno10 Pro zaujme také systémem trojitého fotoaparátu – 50Mpx hlavní fotoaparát s optickou stabilizací obrazu, 32Mpx teleobjektiv a 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv poskytují flexibilitu pro pořizování úžasných fotografií a videí v jakékoli situaci. Společnost OPPO zde představila chytrý telefon, který v sobě spojuje krásu, rychlost a všestrannost,” sdělil Paul Miller, prezident asociace EISA.

O společnosti EISA

EISA, největší nezávislé seskupení odborníků na multimediální technologie na světě, poskytuje osobitý a globální pohled na odvětví spotřební elektroniky. Již téměř 40 let nabízí ocenění EISA nejlepší nestranná doporučení pro nákup spotřební techniky. Ceny EISA každoročně vybírají skupiny odborníků z 59 nejlepších publikací a webových magazínů o fotografii, obrazu a zvuku pro domácí kino, hi-fi, automobilové a mobilní elektronice z 28 různých zemí. Expertní skupiny pracující společně pod záštitou EISA jsou autonomní, ale spolupracují.

Reklama