T-Mobile má nové tarify Next

Reklama

T-Mobile představil novou řadu tarifů Next. Obsahuje jak neomezené hlasové tarify, tak tarify pro příznivce mobilních dat, i speciální tarifní řadu pro mladé.

Navíc je pro zájemce, kteří přejdou na nové tarify Next do 31. 8., připraven bonus – dva měsíce v novém tarifu za cenu původního. K vybraným tarifům řady Next si zájemci mohou zdarma na rok aktivovat některý z benefitů. Jedním z nich program AlzaPlus+, který nabízí doručení objednaného zboží na 25 000 výdejních míst po celé ČR. Dalším je pozvánka do světa zábavy – streamovací služba Max od Warner Bros. Discovery, která už ve verzi Standard přináší širokou nabídku populárních filmů a seriálů pro celou rodinu včetně kritikou oceňovaných titulů a exkluzivní tvorby spojující ikonické značky HBO, Warner Bros., Discovery a další filmová studia.

Jaké tarify jsou tedy k dispozici? Nejlevnějším standardním tarifem je Next 5GB za 595 Kč. Obsahuje Neomezené volání a SMS do všech sítí, 5 GB dat a službu Pořád online. Pro zabezpečení je k dispozici služba Security. Vyšší tarify Next 8 GBNext 12GB stojí 695 Kč, resp 745 Kč. Obsahují datový balíček uvedený ve svém názvu a navíc také Neomezená data na víkend.

Druhá sada tarifů vychází ze systému značení velikosti oblečení, a to od XL, až po 5XL. Všechny obsahují neomezené volání a SMS do všech sítí a službu Security. Všechny mají také neomezená data, ale část z nich v rychlejším pásmu, část v méně rychlém. Konkrétně jde u tarifu Next Neomezeně XL za 945 Kč měsíčně o 20 GB plnou rychlostí a zbytek rychlostí 10Mb/s. U tarifu Next Neomezeně 2XL sice zaplatíte 1 085 Kč měsíčně, obsahuje ale 30 GB plnou rychlostí a zbytek rychlostí 15 Mb/s. Další dva tarify Next Neomezeně 3XL Next Neomezeně 4XL stojí 1 385 Kč, respektive 1 685 Kč. Oba obsahují neomezené množství dat plnou rychlostí. Nižší má 1 000 min volání do ciziny, vyšší pak nabídne do ciziny dokonce neomezené volání a k tomu přidá 10 GB dat v roamingových zónách A a B.

Pro mladé je k dispozici poslední sada nových tarifů. Nejnižší dva se jmenují Next Data 5GJunior. Stojí 485 Kč a 275 Kč, přičemž oba obsahují 150 minut volání a 150 SMS. První má, již podle jména, 5 GB dat, druhý nabídne 3 GB. Další trojice upozorňuje na svůj mladistvý charakter písmenem U (čti pravděpodobně jů). NextU 12 GB za 495 Kč obsahuje 12 GB dat, neomezené volání, SMS a data o víkendu. NextU Neomezeně obsahuje za 705 Kč neomezené volání a SMS, k tomu 15 GB rychlostí 20 Mb/s. Poslední NextU Neomezeně XL stojí 905 Kč měsíčně, což zahrnuje neomezené volání, SMS i data plnou rychlostí.

Reklama