Tesco Mobile: Za jedno dobití hned čtyři super výhody

Reklama

Virtuální operátor Tesco Mobile inovoval svou nabídku. Za 300Kč dobití teď jeho zákazníci získají hned čtyři zajímavé výhody na následující měsíc. Operátor tak kompenzuje dřívější slevu za Club Card.

Virtuál Tesco Mobile nalákal spoustu zákazníků na to, že jim dal 50% slevu na své služby (resp. dvojnásobek dobité částky), pokud si zdarma vyřídili věrnostní kartu Tesco Club Card. Díky tomu se tak dostali na reálné ceny 1,25 Kč/min volání a 0,75 Kč/SMS. Tuto odměnu chtěl původně zrušit na konci loňského roku, teď na webu uvádí, že ji mohou využít všichni, kdo si kartu pořídí do 24. února.

Od 25. totiž platí zbrusu nová akce, oblíbená odměna za dobití. Jakmile si dobijete svou kartu částkou alespoň 300 Kč, získáte okamžitě čtyři níže uvedené výhody. Všechny z nich platí následujících 30 dní, poté musíte pro prodloužení výhod dobít znovu. I v tomto případě je ale podmínkou vlastnictví Tesco Club Card.

O jaké výhody se tedy jedná? Předně můžete bezplatně telefonovat a odesílat zprávy v rámci sítě Tesco Mobile. To se bude hodit těm, kteří převedli k operátorovi celou rodinu. Do ostatních sítí můžete volat za cenu 1,50 Kč/min a psát zprávy za 1 Kč/SMS.

Pokud rádi posloucháte v mobilu rádio, nadchne vás třetí výhoda. Ta totiž umožňuje poslouchat nejrůznější stanice prostřednictvím aplikací Youradio.cz a Evropa 2 zdarma, aniž byste tím čerpali limit FUP. Za čtvrté, za každé dobití získáte Clubcard body, které lze vyměnit za finanční poukaz na nákupy v obchodech Tesco. Výše bonusu se pohybuje v rozmezí 3 – 20 %, což odpovídá finanční částce 30 Kč – 1000 Kč. Odvíjí se od celkové hodnoty dobitého kreditu, způsobu jeho dobíjení a zvolené doby čerpání bonusu.

Datové balíčky v novém

Jako doplněk k jednoduché základní nabídce založené na předplacené kartě nabízí Tesco Mobile také několik datových balíčků. Prostřednictvím internetové samoobsluhy nebo bezplatné SMS si můžete aktivovat balíček Mini (99 Kč za 100 MB), Midi (199 Kč za 300 MB) nebo Maxi (299 Kč za 1000 MB). Platnost balíčků činí vždy 30 dní od aktivace.

Komentář Mobinfo.cz

Tesco Mobile sice na první pohled nabízí čtyři výhody místo jedné, musíme si ale uvědomit jednu věc. Původní výhodu měli všichni, kdo si pořídili Club Card, jaksi automaticky. Novou čtveřici výhod získají teprve tehdy, kdy dobijí kredit. Operátor se tak pravděpodobně pokouší zvýšit průměrnou útratu svých zákazníků.

A částka 300 Kč není pro běžné uživatele předplacených karet rozhodně zanedbatelná. Tolik měsíčně utratí jen málokdo, a pokud má navíc k dispozici volání za 1,50 Kč/min, bude to ještě mnohem horší. Nevyhnutelně tak dojde k tomu, že se bude lidem na předplacených kartách hromadit kredit, takže buď jednou za čas vynechají dobíjení (a přijdou tak o výhodu), nebo se prostě odvážou ze řetězu.

Reklama