Vánoce T-Mobile: mobil zdarma, slevy a jeden den dat zdarma

Reklama

T-Mobile představil svou vánoční nabídku, kterou spustí od 1. listopadu. Při koupi nového telefonu můžete dostat nový, ke kombinaci služeb získáte slevu, a jeden den v týdnu můžete datovat zdarma.

Nový telefon zdarma platí jen při koupi určitých modelů určitých značek. V listopadu bude T-Mobile spolupracovat se značkou Huawei, v prosinci se přesune ještě dál na východ k Samsungu. V případě Huawei máte na výběr Huawei P10, k němuž dostanete zdarma buď P9 Lite Mini, nebo Talk Band 3. Druhá možnost je Huawei P10 Lite; k němu je zdarma na výběr Band 2 Pro, nebo Y6 2017. Nabídka platí při uzavření nebo prodloužení smlouvy na libovolný tarif na 24 měsíců.

Zajímavější je internet zdarma na den, který mohou využít všichni nefiremní zákazníci s paušálem (kromě S námi sdílený). V aplikaci Můj T-Mobile si mohou až do konce roku vybrat jeden den v týdnu, který už ale později nejde změnit. Až do konce ledna 2018 budou v tento den na internetu zdarma.

Kdo chce den navíc, nebo nemá paušál, může si obdobný balíček objednat za sníženou cenu 99 Kč. Twisťáci také dostanou možnost zakoupit si do konce roku 4GB měsíční balíček za 399 Kč. Za dobití dostanou zdarma plyšáka. Věrní (více než pět let) mohou dobíjet jen 300 Kč, čerství zákazníci 500 Kč.

Poslední vánoční nabídkou je sleva za kombinaci pevného internetu a T-Mobile TV. Podmínkou je, aby obě smlouvy byly prodlouženy o 24 měsíců a aspoň jedna ze služeb byla aktivována jako nová. Přesný přehled cen pro jednotlivé kombinace tarifů shrnuje následující tabulka.

Komentář Mobinfo.cz

Jediným pravým vánočním dárkem je vlastně den datování zdarma. Všechno ostatní je podmíněno útratou nebo prodloužením smlouvy. Jistě, pokud zrovna potřebujete nový mobil, a vyberete si jeden ze dvou modelů Huawei, dostanete k němu levný mobil zdarma a máte vyřešen jeden vánoční dárek. Sleva za kombinaci nebo plyšák za dobití samozřejmě také potěší, ale není to nezištný dar v pravém slova smyslu.

Zbylí dva síťoví operátoři ještě svou vánoční nabídku nepředstavili. Ze zkušenosti ale víme, že jakmile jeden začne, ostatní na sebe nenechají dlouho čekat.

 

Reklama