Vivo nabíjí neskutečným výkonem 200 W

Reklama

Plné nabití telefonu z nuly na 100 % za pouhých 10 minut. U Vivo je to realita, kterou si užijí fanoušci na asijském trhu.

Nový telefon Vivo iQOO 10 Pro podporuje 200W nabíjení, které zase posouvá laťku mezi výrobci. Herní mobil se v Evropě prodávat nebude, ale i tak stojí za pozornost. Telefon je našlapaným strojem ve stylu vlajkové lodi X80 Pro, v souvislosti s podporou rychlonabíjení  výrpobce musel spoustu věcí vylepšit ještě dále. Herní novinka obsahuje Snapdragon Plus 8 Gen 1, vlastní čip pro zpracování obrazu V1+ a 2K HDR10+ displej.

S 200W nabíjením tak přichází nová baterie s ultratenkými pólovými deskami, nový elektrolyt, nabíjecí čerpadlo, nový separátor, a také nové schéma baterie. Ochranné prvky zahrnují použití nového tepelně vodivého gelu, nového ochranného obvodu, a také samostatně vyvinutého algoritmu stavu baterie. Nové funkce a prvky zaručují udržení kapacity na úrovni více než 80 %, a to i po 1600 nabíjecích cyklech. K tomu přičtěme novou miniaturní nabíječku s 1,5 metrovým nabíjecím kabelem, díky čemuž iQOO 10 Pro překonává i přísné standardy pro výkonnost baterií v automobilovém průmyslu.

Vivo X80 Pro: vlajková loď fotí Zeissem

 

Reklama