Vodafone má nový pevný internet

Reklama

Od února Vodafone nabízí ve své kabelové síti internet 1000 Mb/s za akční cenu 499 Kč měsíčně, 500 Mb/s za 399 Kč měsíčně a rychlost 250 Mb/s za 299 Kč měsíčně.

U všech rychlostí jde o ceny bez pronájmu modemu. Díky největší síti vysokorychlostního internetu si Vodafone drží v České republice prvenství: nejrychlejší gigabitové připojení může využívat více než 1,6 milionu domácností a firem.

V kombinované nabídce služeb se na všechny partnerské konektivity od rychlosti 250 Mb/s výše vztahuje dodatečné zvýhodnění 200 korun. Podrobnosti jsou na webu www.vodafone.cz/internet. Aktuální akce je platná do konce března.

Zákazníci výrazně ušetří díky kombinaci mobilních služeb, pevného internetu a televize. Příkladem je úspora 700 korun měsíčně (přes 8 tisíc ročně) při kombinaci mobilního tarifu Vodafone Neomezený Super, pevného internetu s rychlostí od 250 Mb/s a Vodafone TV s tarifem Komplet. Jeho součástí je i bohatá nabídka sportovních a filmových programů včetně kanálů HBO a HBO Max. Zákazník ušetří i v případě spojení dvou služeb, tedy spojením pevného internetu a mobilního tarifu. Více shrnuje web www.vodafone.cz/spojte-sluzby.

Reklama