Vodafone nabízí slevu na gigový internet

Reklama

Noví zákazníci s gigabitovým internetem můžou u Vodafonu získat doživotní slevu 200 Kč. Desetiprocentní sleva je připravena pro všechny rychlosti nad 50 Mb/s, a to i pro stávající zákazníky.

Rychlost připojení 1 Gb/s dosud stála 899 Kč/měsíc a k tomu stokorunový pronájem modemu. Nyní lze stejné připojení získat za 699 Kč, tedy se zvýhodněním 200 Kč, které Vodafone bude napořád garantovat. To znamená, že ať bude v budoucnu stát 1 Gb/s libovolnou částku, vy zaplatíte vždycky o 200 Kč méně.

Pro nejvyšší rychlost připojení je potřeba speciální modem Vodafone Station, jehož pronájem stojí 100 Kč/měsíc. Vodafone Station má výkonný Wi-Fi router a při pokrývání domácnosti si poradí s patrovými domy i nejzazšími zákoutími.

Trvale garantovaný benefit mohou využít i zákazníci s nižšími rychlostmi připojení, a to už od 50 Mb/s. Získají tak už natrvalo zvýhodnění 10 % měsíčně. Samozřejmě do té doby, dokud se sami nerozhodnout využít jinou nabídku.

Aktuální kampaň Vodafonu nezapomíná ani na stávající zákazníky, pro ně platí obvyklé podmínky: nevyužili v posledním půlroce jinou akční nabídku a svoji rychlost připojení musí navýšit. Akce je platná od 15. února do 15. března 2022.

Reklama