Vodafone v době koronaviru pomáhá nejen svým zákazníkům

Reklama

V době, kdy se životy lidí po všech stránkách omezují, rozhodl se Vodafone pomáhat svým zákazníkům. Nezapomíná ani na další boj s koronavirem.

Vodafone se rozhodl pomoci dětem z pěti stovek rodin, které si nemohou dovolit účast na online výuce. Rodiny, které vybere neziskovka Česko.Digital, získají zdarma pevné připojení včetně modemu na půl roku zdarma. V případě, že to bude potřeba, Vodafone svou stoprocentní slevu prodlouží. Česko.Digital ve spolupráci s dalšími firmami a organizacemi darovalo potřebným rodinám více než tisícovku počítačů.

Všem svým zákazníkům, kteří využívají tarif Tarif 60+, Vodafone zdarma vylepšuje nabídku. K dispozici budou mít až do konce ledna 2021 neomezené volání do všech sítí v Česku. Pokud jde o firemní zákazníky nebo zákazníky z řad institucí, Vodafone si uvědomuje, že i pro ně je současná situace často složitá. Reaguje proto individuálními zvýhodněnými nabídkami, které řeší potřeby nejen jednotlivých firem, ale také například veřejné správy nebo škol. Obecně jde přitom o podporu projektů se sociálním a podobně prospěšným podtextem, konkrétně třeba o podporu distanční výuky.

Vodafone se snaží pomáhat v boji proti šíření koronaviru také ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví. Před týdnem rozeslal na základě žádosti hlavní hygieničky ČR na více než 2,5 milionu čísel chytrých mobilních telefonů SMS s výzvou k používání aplikace eRouška.

Navíc se operátor rozhodl podpořit aktivní využívání aplikace. Nově Vodafone nebude účtovat zákazníkům spotřebovaná mobilní data, která aplikace eRouška využije. Pomoc hygienikům má ještě jiný rozměr: společně s partnerem ATODA Telemarketing poskytl Vodafone ministerstvu zdravotnictví 40 operátorů call centra na podporu trasování.

Reklama